"Öğrenmek, zihnin hiç bıkmadığı korkmadığı pişman olmadığı tek şeydir."

Leonardo Da Vinci

Netmarble - ​MARVEL Future Fight’a Molten Man, Hydro-Man ve Electro katılıyor

03-07-2019 07:00:21

MARVEL Future Fight’a Molten Man, Hydro-Man ve Electro katılıyorMARVEL Future Fight'a yeni Örümcek Adam filmi Spider Man: Evden Uzakta güncellemesi geliyorNetmarble Corp.'un popüler Süper Kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight'a bugün yeni Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesi ekleniyor. Güncellemede, Marvel Studios'un kısa bir süre sonra sinemalarda gösterime girecek filminin temasına sahip y...

MARVEL Future Fight’a Molten Man, Hydro-Man ve Electro katılıyor


MARVEL Future Fight'a yeni Örümcek Adam filmi Spider Man: Evden Uzakta güncellemesi geliyor

Netmarble Corp.'un popüler Süper Kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight'a bugün yeni Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesi ekleniyor. Güncellemede, Marvel Studios'un kısa bir süre sonra sinemalarda gösterime girecek filminin temasına sahip yeni karakterler, kostümler, savaşlar ve pek çok yenilikler bulunuyor.


3 yeni kahraman geliyor


Spider Man: Evden Uzakta güncellemesinde Örümcek Adam, dünyayı yeni tehditlerden kurtarmak için öne çıktığı yeni, Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesinde MARVEL Future Fight kötü adamları arasına üç yeni karakter katılıyor; Molten Man, Hydro-Man ve Electro.


Örümcek Adam bu güncellemede, Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı kostüm ile Gizlilik Kostümü’nden esinlendiği yeni kostümüne kavuşuyor. Ayrıca Mysterio için de film temalı yeni bir kostüm geliyor. Ajanlar ayrıca Örümcek Adam 2099'un Yepyeni, Bambaşka kostümüyle de savaşa girebilecekler.


‘Potansiyelini keşfet’


Kategori-3'e yükseltilebilecek Doktor Strange için yeni nihai yetenekler eklendi. Dahası, Molten Man, Hydro-Man, Electro, Mysterio, Örümcek Adam 2099, Akbaba, Kum Adam, Gergedan, Kertenkele, Avcı Kraven ve yeni karakter Electro için 'Potansiyelini Keşfetme' özelliği açıldı.


Bu güncelleme aynı zamanda Uru Büyüme Sistemi'ne de yenilikler getiriyor. Ajanlar artık 6-yıldız seviyesindeki Uruları birleştirerek 'Özel Uru' elde edebilecek. Yeni karakter ve kostümlerin yanı sıra Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı üç yeni bölüm, arka plan ve Efsanevi Savaş da eklendi.


MARVEL Future Fight'a eklenen diğer iyileştirmeler:


  • Ajanlar artık Saha Etkinliği günlük giriş sınırlarından bağımsız olarak 'Savaş Antrenmanı'na katılabilecek.
  • Karakter ekipmanı +15 seviyesinden itibaren kristallerle güçlendirilebilecek
  • Ajanlar Stark'ın İkmal Sandığını artık ayda bir kez alabilecek.

MARVEL Future Fight kısa süre önce dördüncü yıl dönümünü dünya çapındaki 100 milyon oyuncusuyla kutladı. Oyun, dünya çapında App Store® ve Google Play™ 'den indirilebilir.

Daha fazla bilgi için lütfen http://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


TANITIM VİDEOSU

https://youtu.be/cp21_u3kG-s

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Marvel Entertainment Hakkında

Marvel Entertainment LLC, tamamı 80 yıllık geçmişinde 8.000 karakterden fazlasını üretmiş, dünyanın önde gelen karakter bazlı eğlence şirketi Walt Disney Şirketi’ne aittir. Marvel karakter haklarını eğlence, lisanslama, yayıncılık, oyunlar ve dijital medya üzerinden kullanır.

Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edin. © 2019 MARVEL


App Store, Apple Şirketi'nin ABD ve diğer ülkelerdeki bir markasıdır. App Store, Apple Şiketi'ne ait bir hizmettir. Google Play, Google Şirketi'nin bir markasıdır.


Netmarble Turkey Medya İletişim

Önder Kiremitçi

onder@denovepr.com
+90-533-959-73-96


Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

globalpr-g@netmarble.com

+82-2-2271-7444


Görseller

Ek Dosyalar

BULTEN_MFF_Orumcek_Adam_EvdenUzakta_03 Temmuz19.docx
VideolarPR İstanbulİletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği

Sosyal sorumluluk projelerimiz:

Yunuslara Özgürlük PlatformuDağ Filmleri Festivaliİstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği