"Eğer yeteri kadar tekrar edersem, dünyayı en büyük olduğuma ikna edebilirim."

Muhammad Ali

Nexum - 05/02/2015 10:50 - İlaca erişimin teknolojik yolu

Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki 27 il ve 357 ilçeye 15 şube, 4 bin 260 ortak eczacısı ve 700 çalışanıyla Türkiye'nin en büyük ecza kooperatiflerinden biri olarak öne çıkan EDAK, daha iyi ve çağdaş hizmet sunabilmek için Nexum işbirliğiyle internet odaklı projelerini hayata geçirdi. Nexum, Türkiye'nin en büyük üçüncü ecza kooperatifi olan EDAK'ın kurumsal web sitesini ve eczacılara özel tedarik portali olan Mavikasa uygulamasını yeniledi.

Nexum - 20/01/2015 08:40 - İhracatın Yıldızı Nexum

En fazla yazılım ihracatı gerçekleştiren bilişim şirketleri arasında yer alan Nexum, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark tarafından düzenlenen Teknolojinin Yıldızları ödüllerinde İhracat Yıldızı ödülünü kazandı.

Nexum - 29/12/2014 14:20 - Nexum Creative'den Eğlenceli Facebook Uygulaması Çek bi kafa

Popüler kültürün bir parçası olmak artık herkesin parmaklarının ucunda. Nexum'un hazırladığı eğlenceli Facebook uygulaması ile isteyen herkes Game of Thrones karakteri, Hababam Sınıfı'nın bir parçası ya da Kim Kardashian olabiliyor.

Nexum - 03/11/2014 10:40 - Tek platformdan 34 dilde yayın

Nexum, geliştirdiği içerik yönetim sistemi Impleon aracılığıyla, TRT Dış Yayınlar'ı internette 34 ayrı dilde yeni bir tasarım ile içerik sunabilir hale getirdi. Web üzerinden uluslararası yayın yapan TRT World, çoklu dil desteği sayesinde tek bir platform üzerinden Rusça, Çince, Urduca, Türkmence, Swahili gibi birbirinden farklı dillerde takip edilebiliyor.

Nexum - 30/09/2014 09:20 - yolamola

Nexum'un Çelik Motor için hazırladığı yolamola uygulaması tatil yolculuğunu tatil kadar eğlenceli hale getiriyor, kullanıcılarına yol boyunca sunduğu önerilerle yolculuğu keyifli bir hale dönüştürüyor. yolamola, tatile çıkmadan önce yapılması gerekenler listesinin organize edilmesinden, yol boyunca tüketilecek yaklaşık yakıt miktarına kadar olmazsa olmaz birçok özelliği içinde barındırarak kullanıcılarının işlerini kolaylaştırıyor.

Nexum - 18/06/2014 10:00 - Mynet Çanak 101 Okey, Nexum dokunuşuyla Android platformlarda

Türkiye'nin en eğlenceli ve sosyalliği en yüksek Okey oyunu olan Mynet Çanak 101 Okey artık Android'de. Nexum tarafından geliştirilen oyunu Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde evde, yolda, tatilde istenilen saatte oynamak mümkün.

Nexum - 04/03/2014 09:30 - İnternet "Kadınlarımız"la güzel

Nexum, internetin ve sosyal medyanın gücünü kullanarak sosyal değerlere sahip çıkma amacıyla hazırladığı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Hazırladığı özel bir video ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Sahip olunan güzelliklerin, özgürlüğün, zerafetin ve gücün kaynağı kadınlara ithaf edilen video çalışma kapsamında Nazım Hikmet'in 'Kadınlarımız' şiirini Nexum'da çalışan erkekler seslendirdi.

Nexum - 11/02/2014 09:25 - DRD Filo Kiralama internetteki gücünü Nexum ile artırıyor

Nexum, Türkiye'nin tamamı yerli sermayeli en büyük filo kiralama markası DRD'nin internet ve sosyal medyadaki çözüm ortağı oldu. DRD web sitesinin geliştirme çalışmalarını tamamlayan Nexum aynı zamanda DRD'nin sosyal medya hesaplarını da yönetiyor.

Nexum - 20/01/2014 10:55 - Nexum'dan Saran Holding'e yeni web sitesi

Yenilikçi yaklaşımların internet dünyasındaki öncülerinden olan Nexum, Saran Holding'in web sitesini yeniledi.

Nexum - 20/08/2013 09:30 - Teknolojiye Dokunan Parmaklar

Nexum Creative, Casper için neşeli bir Facebook uygulaması geliştirdi. Yaratıcılığını kullanıp hem eğlenmek hem de ödül kazanmak isteyenler için geliştirilen uygulamaya kullanıcılar Facebook'ta yer alan Casper hesabı üzerinden ya da http://bit.ly/casperteknolojiyedokunanparmaklar adresinden katılıp yarışabiliyorlar.PR İstanbulİletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği

Sosyal sorumluluk projelerimiz:

Yunuslara Özgürlük PlatformuDağ Filmleri Festivaliİstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği