"Haber postadan hızlı yayılır."

Konfüçyüs

Müşterilerimiz

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır.


Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firması olan Teksüt, 1956 yılında Balıkesir’in Gönen ilçesinde kuruldu. Üretimini yine Gönen’de 80 bin metrekare üzerine kurulu modern fabrikasında sürdüren Teksüt, günde 550 ton süt işleyerek, beyaz peynirden kaşara, yoğurttan tereyağına, labne peynirinden ayrana dek 8 kategoride 40’ı aşkın ürün sunuyor. İstanbul Sanayi Odası’nın ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşları (2015)’ listesinde 444’üncü sırada yer alan Teksüt, ‘adıyla da tadıyla da tek’ olmaya odaklanıyor.


Nexum müşterilerine proje bazlı IT ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği servis sağlayıcısı olan Nexum sektörlerinin önde gelen holding ve çokuluslu şirketlerine hizmet sunmaktadır. Nexum IT projelerinde yurtdışı projelerine uzmanlığını ihraç etmektedir.


Nexum Creative interaktif ajans olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası interaktif şirketidir. Nexum Creative Türkiye’de bir çok çokuluslu ve ulusal şirkete hizmet vermektedir.


Türkiye’de en çok tercih edilen antivirüs markası olan ESET; gelişen bilgisayar tehditlerine karşı anında ve kapsamlı yazılımsal çözümler geliştirmektedir.160′tan fazla ülkede ürünleri satılan ESET’in üretim merkezi Bratislava, Slovakya’da pazarlama merkezi ise San Diego, ABD’dedir.

Piyasada proaktif tehdit algılamasını başlatan ESET bu alanda halen liderdir.

Ana ürün ve ESET Smart Security gibi bir dizi yazılıma öncülük eden ESET NOD32® Antivirus, her türlü karşılaştırmalı testte sürekli olarak “en iyi” ödüllerini toplamaktadır.


Papağan Kuruyemiş, ay çekirdeğinden fındığa, fıstıktan kuru üzüme, bademden kabak çekirdeğine, yer fıstığından leblebiye dek zengin bir yelpazede paketlenmiş kuruyemiş sunmaktadır.

Emekçioğlu Grubu bünyesinde 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Papağan, üretimini Çorlu’daki tesislerinde yapıyor. Ürünler tüm Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İsviçre, Azerbaycan, Romanya, Arnavutluk, Macaristan ve Amerika Birleşik Devletleri gibi pek çok ülkeye gönderiliyor.


 

BIC Angels girişimcilere ihtiyaç duydukları maddi kaynağın yanı sıra finans, muhasebe, yönetim, iş stratejileri, IT ve e-ticaret çözümleri, insan kaynakları, dijital ajans hizmetleri, sosyal medya yönetimi, halkla ilişkiler gibi profesyonel hizmetleri de sağlayan melek yatırım ağıdır. SaaS (yazılım hizmeti), pazar yeri, finansal teknoloji, reklam teknolojileri, marka teknolojileri, büyük veri, eğitim teknolojileri ve diğer dijital projeler gibi web tabanlı girişimlerden mobil hizmetlere kadar çeşitli iş modellerine yatırım yapa BIC Angels melek yatırım ağı olarak girişimlerin tohum aşamasından erken gelişim aşamalarına kadar olan ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Yingli Solar Green Enerji 1987 yılında Çin’de kurulan dünyanın en büyük güneş enerjisi panelleri üreten bir şirkettir. Yingli Solar Türkiye Haziran 2012 tarihinde ofisini açarak faaliyetlerine başladı. Yingli Solar Green Enerji şirketi 10 ülkedeki ofislerinde faaliyetlerini 11 bin çalışanıyla sürdürmektedir.

Yingli Solar Green Enerji dünyada özellikle spor kompleksleri ve stadyumlar üzerinde gerçekleştirdiği güneş enerjisi santrallerinin kurulması alanında uzmanlaşmıştır.


California, ABD merkezli Vision Solutions Inc., Windows, Linux, IBM Power Systems ve bulut bilişim alanlarında bilgi erişilebilirliği yazılımı ve hizmetleri konusunda dünyanın lider sağlayıcılarından bir tanesidir. Vision’ın, yüksek bulunurluk ve felaketten kurtarma markaları Double-Take®, MIMIX® ve iTERA™, sanal ve fiziksel ortamlarda iş sürekliliği ve uyumluluk kriterlerini sağlayarak verimliliği artırmaktadır. Vision ürünleri dünya çapında 7×24 erişilebilir müşteri destek merkezi ve IBM, HP, Microsoft, VMware ve Dell’i içeren yaygın iş ortakları ile kolay ve ulaşılabilirdir.


 

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretmektedir. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırmaktadır.


 

UBM Türkiye, Avrasya ve Türkiye pazarlarının en saygın uluslararası fuarlarını düzenleyen tecrübeli bir etkinlik organizatörüdür. Yerel pazarda 30 yıldan uzun bir süreye dayanan bilgi birikimini, dünyanın en büyük etkinlik organizatörlerinden birinin küresel uzmanlığı, kaynakları ve altyapısıyla birleştiren UBM Türkiye, profesyonellere hızla büyüyen 11 sektörde birbirleriyle bağlantı kurma ve iş yapma imkanları sunmaktadır. UBM Türkiye’nin pazarlarına liderlik eden etkinliklerinden bazıları: Istanbul Boatshow, Food Ingredients Istanbul, Istanbul Jewelery Show, CPhI Istanbul, IFSEC Istanbul, Growtech Eurasia, Istanbul Light, Children Baby Maternity Expo, ISSAInterclean Istanbul, Intertraffic Istanbul ve Europort Istanbul.

UBM Türkiye, Londra borsasında işlem gören ve 20 ülkedeki 5000 çalışanıyla her yıl 400 etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM plc. bünyesinde yer almaktadır.