"Balık arıyorsan ağaca tırmanma."

Çin Atasözü

Hakkımızda

Denove Halkla İlişkiler ve İletişim Danışmanlık 2005 yılında etkin ve nitelikli hizmet üretme ilkesiyle kuruldu. Kurulduğu günden bugüne halkla ilişkilerin uygulamaya dayalı bir danışmanlık hizmeti olduğu gerçeğinden hareketle müşterilerine konusunda uzman iletişim danışmanları ile hizmet sunmaktadır.

Denove, ekibindeki iletişim danışmanları kurum ve ajans deneyiminin yanı sıra ulusal ve uluslararası lider markalarla çalışmanın getirdiği bilgi birikimine sahiptir.

Denove, pazarlama, iletişim ve medya dünyasının dinamiklerini özümsemiş, konusunda uzmanlaşmış, yaptığı işe saygı duyan ve işini keyif alarak yapan iletişim danışmanlarından oluşan bir kadroya sahiptir.

Denove, müşterilerinin ihtiyaçlarını sektör ve pazar dinamikleri çerçevesinde analiz ederek çözümler sunar. Farklı kurum, marka ve kişilerin iletişim ihtiyaçlarına uygun stratejiler planlar, yönetir ve sonuçlarını ölçerek değerlendirir. İletişim stratejileri ve planlarıyla müşterilerinin pazarlama hedeflerine ulaşabilmesine, kurum algısının pekiştirilmesine katkı sağlar. Kurumun çalışanları, sosyal paydaşları ve çevresiyle ilişkilerini geliştirir.

Denove, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere hizmet sunabilme yeteneği sayesinde hem güçlü bir finansal yapıya kavuşmuş hem de farklı iletişim çözümleri geliştirme ve uygulama yeteneklerine sahiptir.

Denove, yeniliklere açık, iletişimin gerçekleştiği her platformdaki gelişmeleri yakından takip etmeye çalışmakta ve fikir üretmeye sürekli devam etmektedir. Hem müşterileri hem de kendi bulunduğu iletişim danışmanlığı sektörüne katkı yapmayı çalışma biçimi olarak benimsemiştir.

Denove, geleneksel halkla ilişkiler uygulama alanlarının yanı sıra sosyal medya içerik yönetimi, arama motoru optimizasyonu, Google AdWords yönetimi, Google Display Network gibi online itibar yönetimi konularında da uzmanlaşmış danışman ve uygulamacı kadroya sahiptir.

Denove PR’ın kurucuları, Türkiye’de genç bir meslek olan halkla ilişkiler sektörünün gelişimi ve uluslararası standartlarda gerçekleştirilebilmesi için kurucusu ve yöneticisi olduğu, kar amacı gütmeyen bir oluşum olan PR İstanbul Platformu’nu hayata geçirmişlerdir. İletişim sektöründe emek harcayan tüm profesyonellerine açık bir platform olan PR İstanbul 2010 yılından beri düzenli olarak her ay yapılan toplantılarla sürmektedir.

Denove Ajans Başkanı Serhat Özkütükçü iletişim sektörüne akademik bakış açısı ve iş dünyasının beklentileri kapsamında destek verebilmek amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak aktif olarak görev almakta ve İtibar ve Algı Yönetimi dersleri vermektedir.