"Duymayanlara hissettirmelisin."

Anonim

Denove PR, İDA üyesi oldu

IDA_Denove_LOGO
Denove PR’ın Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO)’nun Türkiye temsilcisi olan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA)’ya yaptığı üyelik başvurusu kabul edildi. 2005 yılında kurulan Denove PR perakende, bilişim, enerji, çevre, kültür-sanat sektörlerinde pek çok şirket ve markaya halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetleri veriyor.

Denove Halkla İlişkiler Ajans Başkanı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Serhat Özkütükçü 2005 yılında hizmet vermeye başladıktan yaklaşık 10 yıl sonra istikrarlı bir gelişme ve büyüme ile birlikte İDA üyeliğine kabul edilmenin gururunu yaşadığını ifade etti. Özkütükçü, Denove PR’ın hizmet kalitesi ve standartlarının daha ilk günden itibaren uluslararası ölçekte, ICCO standartları düzeyinde vermek için çalıştıklarını belirterek, “Denove PR 10’uncu yılına girmeye hazırlanırken İDA üyeliğine kabul edilmemiz bizler için önemli bir gelişme oldu.” dedi.

Serhat Özkütükçü ise şunları söyledi; “Denove PR kurulduğu ilk günden itibaren hem verdiği hizmetlerde hem de kurumsal gelişimi açısından sürdürülebilir büyümeyi esas alan bir yapılanmanın içinde oldu. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu işbirliğinin yanında iletişim sektörünün de gelişimi için çalışmaları hayata geçirmeye çalışmaktadır. Bu çerçevede iletişim sektörü çalışan ve yöneticilerinin başka olmak üzere tüm sosyal paydaşları bir araya getirmeyi amaçlayan PR İstanbul platformunu hayata geçirmiştir.”PR İstanbulİletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği

Sosyal sorumluluk projelerimiz:

Yunuslara Özgürlük PlatformuDağ Filmleri Festivaliİstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği